Güncel

Ankara YDK’dan Cezalandırma!

taciz_ankara_ydk07.03.2015 tarihinde bir tacizci daha Ankara YDK tarafından cezalandırıldı. Eylem alanından uzaklaştırılan şahıs, alanı terk etmemesi üzerine kadınlar tarafından dövüldü.

Özgür gelecek gazetesi okuru olan ve aylar önce başka siyasetten birkaç kadın arkadaşı gerek telefonla gerekse onları gördükleri yerde taciz etmiştir. Bunun üzerine tacize uğrayan kadınlar YDK’ya bildirmişti. Gerekli araştırmaların ardından Bülent ismindeki Özgür gelecek okuru kişiliğin uzaklaştırılmasına karar verilmişti. Lakin daha önceden de eylem alanlarında uzaklaştırdığımızda bizleri tehdit etmiş ve sürekli bir biçimde takip ederek yeniden taciz etmiştir. En son 07.03.2015 tarihinde Sakarya Caddesinde hasta mahpuslar eyleminde görüp YDK olarak duruma müdahale ettik. Eylem alanından kovulmasına rağmen gitmemesi onun hazin sonunu da getirmiş oldu.

 

Bizimle konuşmaya çalışmış, ama konuşacak bir şeyimizin olmadığını söyleyerek dövülmüştür. Buradan bir kez daha yineliyoruz tüm kadın düşmanları, tacizciler, tecavüzcüler kadınlara hesap verecektir.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu