Güncel

ÖDG-K tecavüzcü erkeği teşhir etti!

odg-kÜniversite öğrencisi tecavüzcü erkek, ÖDG-K üyeleri tarafından teşhir edildi. Tecavüzcünün kendi ağzından teşhir edildiği video yayınlandı.

İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencisi Remzi Atlı, ismini vermek istemeyen kadın öğrencilere, “Sen benim kim olduğumu biliyor musun?” gibi tehdit içerikli mektup ve mesajlar gönderdi. Kadın öğrenciler bu durumu Demokratik Gençlik (DEM-GENÇ)’e bağlı Özgür Demokrat Genç Kadın, (ÖDG-K) üyeleriyle paylaştı. Kadınlar söz konusu kişinin daha önceden de kendilerine benzer yaklaşımlarının olduğunu ve bu yaklaşımlarından rahatsız olduklarını ifade ederek kendilerine yardım edilmesini istedi. ÖDG-K de Remzi Atlı ismindeki tecavüzcüyü bulup teşhir etti. Teşhiri ise Remzi Atlı’nın ağzından gerçekleştirerek, video üzerinden yayınladı.

Tecavüzcü Remzi Atlı’nın videoda kullandığı cümleler şu şekilde: “İstanbul Aydın Üniversitesi’ndeki kadın öğrencilere yoz yaşam teklifinde bulundum. Kabul etmedikleri için kendilerine taciz ve tecavüz girişiminde bulundum. Kendimden utanıyor ve bütün kadınlardan da özür diliyorum.”

Videoda ise, tecavüzcünün arkasında bulunan tahtada “ÖDG-K Hesap Soruyor DEM-GENÇ” yazısı dikkat çekiyor.

Kaynak: Jinha

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu