Güncel

Antalya’da kadın cinayeti


H. Merkezi:
Antalya’da kadın cinayeti. Antalya/Konyaaltı İlçesi Hurma Mahallesi’nde bu sabah bir kadın sevgilisi tarafından öldürüldü. Lokman Barış Çelik(40)  ile iki yıldır birlikte yaşayan Deniz Aktaş (20)  sabaha karşı yaşadıkları tartışma sonrası, komşularından yardım istediği esnada sevgilisi tarafından öldürüldü.

Aktaş ile sevgilisi arasında yaşanan tartışma gürültülerine uyanan komşuların polise haber vermesiyle birlikte kapıya gelen polisler, Lokman Barış Çelik’i ikna etmeye çalıştığı esnada yardım isteyen Deniz Aktaş’ın sesini duydu. Deniz Aktaş’ın yardım çığlığından hemen sonra Çelik Aktaş’ı silahla öldürdü.

Saat 04.00’da başladığı duyulan tartışmanın ardından silah sesi gelmesine rağmen saat 06.30’a kadar operasyon yapmak için bekleyen polisin olaydaki ihmali şaşırtmazken, Deniz Aktaş’ın cesedi incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

 

Komşular, Lokman Barış Çelik’in, birlikte yaşadığı Deniz Aktaş’a sürekli şiddet uyguladığını söyledi. Deniz ise, geçtiğimiz haftalarda Özgecan’ın katledilmesini protesto ettiği ve çok sıkıldığını/bunaldığını söylediği bir paylaşımıyla hafızalara kazındı.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu