Güncel

Biraraya geldik, kampanyamızı değerlendirdik: “Birbirimize temas etmek bize çok şey katıyor”

Yeni Demokrat Kadınlar olarak İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir’den katılımla dijital ortamda bir araya geldik. Kampanyamızda geride bıraktığımız 2 ayı değerlendirdik, önümüzdeki süreci tartıştık ve internet sitemizi nasıl ele alacağımızı konuştuk.

Yeni Demokrat Kadınlar olarak uzun bir aradan sonra İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir’den katılımla dijital ortamda bir araya geldik. Yaptığımız zoom görüşmesi ile kampanyamızda geride bıraktığımız 2 ayı değerlendirdik, önümüzdeki süreçte neler yapacağımızı tartıştık ve yenilenen internet sitemizi nasıl ele alacağımıza ilişkin fikirlerimizi konuştuk.

Dün (31 Ağustos) gerçekleştirdiğimiz zoom toplantısıyla Temmuz ayının başında başlattığımız kampanyamız ve yenilenen internet sitemiz üzerine tartışmalar yürüttük.

“Birbirimize temas etmek…”

Birçok alandan katılımın olduğu toplantımızda ilk olarak kampanyamızın 2 aylık sürecini değerlendirdik. Kampanya çalışmalarının yarattığı hareketliliğin olumlu değerlendirildiği toplantımızda sosyal medyanın canlılığının görünürlüğümüzü artırdığı vurgulandı.

Her alanda bu canlılığın yakalanmasında eksiklikler yaşandığı, bu anlamda daha fazla kafa yoruşun gerçekleşmesi gerektiğine dair varılan genel bir kanının yanı sıra İzmir ve Antalya’dan gelen röportajların olumluluğuna da dikkat çekildi.

Antalya ve İzmir alanlarımızdan röportaj yaptıkları sırada yaşadıklarına dair deneyim aktarımlarında “Kadınlar olarak birbirimize temas etmek bize çok şey katıyor” vurgusu ön plana çıktı. Bu vurgu, kampanyamızın istediğimiz yönde gittiğine bir işaret aslında…

Önümüzdeki süreçte ise sosyal medyanın canlı yayın ve röportajlarla canlı tutulmasına dair bir yönelim koyduk.

“Sitemizi kolektif bir şekilde ele almalıyız”

Yenilenen internet sitemizin içeriğine dair tartışmalar yürüttüğümüz toplantımızda, tartışmaları sürdürmekle beraber sitemizin aktif olarak kullanılmasına devam edilmesine ve bunun kolektif bir tarzda ele alınması gerektiğine dikkat çektik.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu